unction substring() { [native code] }>
Link IT Sinu usaldusväärne IT partner
Operatiivsus ning täpsus Personaalne lähenemine Pikaajalised kogemused Pidev enesetäiendamine Vajaduste süvaanalüüs Täielik pühendumine Kvaliteet õiglase hinnaga
Kasulik teada

LinkIT on alates 2007 aastast Alwil Software ametlik maaletooja ning edasimüüja ! Antud firma on ülemaailmselt tuntud kui Avast! antiviiruse tootja ning arendaja. Tema kodukasutajatele orjenteeritud tasuta toode Avast! Free antiviirusel on maailmas üle 100 miljoni registreeritud kasutaja mis teeb sellest tootest ühe populaarsema ülemaailmses maštaabis. See fakt annab omakorda kinnitust, et tegemist on vägagi tõsiselt võetava tegijaga  antiviiruse toodete turul.

Loomulikult on Avast!-i tootelistis hulgaliselt ärikasutuseks mõeldud tooteid. Te saate nendega lähemalt tutvuda Avast! kodulehel. Samas on Teil ka võimalus allalaadida ning katsetada prooviversiooni,mis toimib edukalt täisfunktsionaalsena  koguni 30-päeva vältel. Veenduge ise, et tegu on tõepoolest  tipptasemel tootega !


Professionaalsed
          IT lahendused


AVALEHT  Kliendi nõustamine optimaalse ning sobivaima IT lahenduse leidmisel.

 Tarkvara kasutusõiguse ning litsentseerimisega seotud konsultatsioonid ning reaalsed nõuanded tarkvara legaaliseerimiseks või legaalseks kasutamiseks.

 PC platvormi riit-ja tarkvara müük ning sobivaima finantseerimisskeemi leidmine.

 Infotehnoloogia sektori hangete nõustamine ning tehniliste spetsifikatsioonide väljatöötamine ning analüüs.

 IT tehnika ning seadmete turu(jääk)-väärtuse eksperthinnangute koostamine.

 Käsitööna teostatavad eksklusiivsed IT lahendused nõudlikule kliendile, kasutades "high-end" kvaliteetkomponente.

 IT valdkonna täislahendused "võtmed kätte" meetodil (IT-struktuuri analüüs, projektlahendus, väljaehitamine, käivitamine ning järelhooldus.)

 PC ning sülearvutite riistvaralisete vigade diagnostika.

 MS operatsioonisüsteemide mittetöötavate installatsioonide taastamine, parandamine, reinstall, viiruste, troojade ning pahavara tuvastamine ning eemaldamine.


Avaleht | Riistvara | Tarkvara | Teenused | Kontakt |
Copyright © 2003 - 2013 LinkIT Powered by "Zimplit CMS"