unction substring() { [native code] }>
Link IT Sinu usaldusväärne IT partner
Operatiivsus ning täpsus Personaalne lähenemine Pikaajalised kogemused Pidev enesetäiendamine Vajaduste süvaanalüüs Täielik pühendumine Kvaliteet õiglase hinnaga
Kasulik teada

LinkIT on alates 2007 aastast Avast Software a.s. ametlik maaletooja ning edasimüüja ! Antud firma on ülemaailmselt tuntud kui Avast! antiviiruse tootja ning arendaja. Tema kodukasutajatele orjenteeritud tasuta toode Avast! Free antiviirusel on maailmas üle 100 miljoni registreeritud kasutaja mis teeb sellest tootest ühe populaarsema ülemaailmses maštaabis. See fakt annab omakorda kinnitust, et tegemist on vägagi tõsiselt võetava tegijaga  antiviiruse toodete turul.

Loomulikult on Avast!-i tootelistis hulgaliselt ärikasutuseks mõeldud tooteid. Te saate nendega lähemalt tutvuda Avast! kodulehel. Samas on Teil ka võimalus allalaadida ning katsetada prooviversiooni,mis toimib edukalt täisfunktsionaalsena  koguni 30-päeva vältel. Veenduge ise, et tegu on tõepoolest  tipptasemel tootega !


Professionaalsed
          IT lahendused


TARKVARALinkIT OÜ ei tegele otseselt tarkvara väljatöötamise ning programmeerimisega. Me müüme (vahendame) valdavalt laiatarbe tarkvaralahendusi, kasutades selleks tarkvaratoodete maaletoojate müügikanaleid.

- TVG Eesti OÜ (Software Distribution)
- Also Eesti AS
- TD Baltic AS

Enim tuntumad, meie poolt müüdavad tarkvara kaubamärgid on :

- Microsoft
- Adobe
 - Corel
- Symantec
- Avast!

 NB ! LinkIT on avast! turvatoodete üheks  maaletoojaks ning edasimüüjaks Eestis

Kuna osadel tarkvarafirmadel on küllalt keerukad ning mitte väga üheselt arusaadavad toodete litsenseerimistingimused, siis tekkib paljudel kasutajatel tihtipeale küsimusi: kas ja kuidas tarkvaralitsents ikka kehtib ? Kuidas oleks mõistlik soetada soodsa hinnaga uusi tarkvaralitsentse nii, et mitte sattuda vastuollu litsenseerimise reeglitega ? Missugune reaalne erinevus peale hinnaskaala on "Retail" ning "OEM" litsentsidel, kus ning millistel tingimustel saaks erinevaid litsenseerimise liike kasutada ?

LinkIT püüab leida nendele ning paljudele teistele tarkvaraga seotud küsimustele korrektseid vastuseid ning juhendada ja anda pädevat nõu kasutajatele tarkvara litsentseerimisega seotud temaatikas !

Tingimustes, kus autoriõiguste täitmist kontrollitakse üha rangemalt, annab meie teenus klientidele võimaluse valida oma ettevõtte litsenseerimise põhjendatud optimaalse skeemi, õigeaegselt jälgida litsentside kehtivusaega ning tagada endale vastavate ametiasutuste ootamatu kontrollvisiidi puhuks täielik turvatunne.


Avaleht | Riistvara | Tarkvara | Teenused | Kontakt |
Copyright © 2003 - 2013 LinkIT Powered by "Zimplit CMS"