unction substring() { [native code] }>
Link IT Sinu usaldusväärne IT partner
Operatiivsus ning täpsus Personaalne lähenemine Pikaajalised kogemused Pidev enesetäiendamine Vajaduste süvaanalüüs Täielik pühendumine Kvaliteet õiglase hinnaga
Kasulik teada

LinkIT on alates 2007 aastast Avast! Software a.s. ametlik maaletooja ning edasimüüja ! Antud firma on ülemaailmselt tuntud kui Avast! antiviiruse tootja ning arendaja. Tema kodukasutajatele orjenteeritud tasuta toode Avast! Free antiviirusel on maailmas üle 100 miljoni registreeritud kasutaja mis teeb sellest tootest ühe populaarsema ülemaailmses maštaabis. See fakt annab omakorda kinnitust, et tegemist on vägagi tõsiselt võetava tegijaga  antiviiruse toodete turul.

Loomulikult on Avast!-i tootelistis hulgaliselt ärikasutuseks mõeldud tooteid. Te saate nendega lähemalt tutvuda Avast! kodulehel. Samas on Teil ka võimalus allalaadida ning katsetada prooviversiooni,mis toimib edukalt täisfunktsionaalsena  koguni 30-päeva vältel. Veenduge ise, et tegu on tõepoolest  tipptasemel tootega !


Professionaalsed
          IT lahendused


RIISTVARALinkIT müüb valdavalt Eesti IT hulgikanalites pakutavaid tehnilisi seadmeid ning komponente kasutades selleks järgnevaid tarnekanaleid :

- Also Eesti
- TD Baltic
- Elko Group
- Acme Computer Components
- MarkIT Eesti
- ML Novator
- DL Distributers
- ASBIS Baltic
- Kulbert
- YEInternational

Edu arvutustehnika müümisel sõltub suuresti toodete ning partnerite usaldusväärsusel ! Seetõttu ei soovita LinkIT Teile vähetuntud ning eelnevalt testimata tehnilist lahendust, mis esmasel pilgul võib tunduda soodsa hinnaga atraktiivse valikuna.Kui Teil seisab ees uue arvutustehnika soetamise protseduur, siis tasuks juhinduda järgnevatest soovitustest :

- Mõelge hästi läbi eesmärk, milliste funktsioonide täitmiseks Te arvutit soetada soovite !
- Suurematel ning tuntumatel tootjatel on olemas erinevad tooteseeriad vastavalt sihtgrupile.

Sihtgrupid võib laias mõistes jagada 3-me kategooriasse :

- kodukasutajad (valdavalt odav hinnaklass, lühike garantiiperiood, tootmisel kasutatakse vähem vastupidavaid materjale, kaupa müüakse suurtes jaekaubanduskeskustes, kus müügimees üldjuhul ei ole suuteline andma pädevaid vastuseid rohkem kui 3-le selgeksõpitud standardküsimusele).

- ärikasutajad (kallima hinnaklassiga, pikema garantiiga (3-5aastat), garanteeritud varuosade saadavus kogu elutsükli (3-5aastat) vältel, tootmisel kasutatakse paremini vastupidavaid materjale, müüki teostatakse valdavalt IT firmade vahendusel)

- profiseeria (kallis hinnaklass, eksklusiivsed tipptehnoloogia viimasel sõnal põhinevad lahendused, need on tooted mida enamus meist oma hinges ning unistustes ihaldavad aga vähesed saavad neid endale ka reaalselt lubada...)

- Kui Te olete teinud teadliku valiku kodukasutaja kategoorias ning ostnud n.n. "soodsa hinnaga" toote, siis on veidi kohatu kiruda ning süüdistada kõigis maailma hädades antud tootjat, juhul kui ilmnevad tehnilised viperused !

- IT turul on saadaval mudelid väga paljude tuntud kaubamärkide nime all ! Kuidas teha õiget valikut, see on tihtipeale võtmeküsimuseks ? Sugugi mitte kõik suured tootjad pole suutnud Eestis piisavalt pädeval tasemel korraldada enda toodete garantii, tasulise remondi ning müügijärgse tugiteenuse protseduure ! Seega ennem ostu sooritamist tehke veidi rohkem kodutööd ning uurige taustinfot !

- Kas Te teate ning annate endale aru, et üheks hinnalisemaks varaks Teie ettevõttes on tegelikult äriandmed. Seega on igati mõistlik tegu investeerida toimivasse "back-up" lahendusse, mis tagab Teile andmete arhiveerimise ning taastamise võimaluse riistvara ootamatute tõrgete korral. Enamikel juhtumitel maksavad hävinenud andmed kordades rohkem kui kogu Teie riistvarapark kokku !

- Ärge unustage, et tasuta lõunaid pole olemas - kaasa arvatud IT maailm, kust on peaaegu võimatu leida odavaid ning kvaliteetseid lahendusi !

Avaleht | Riistvara | Tarkvara | Teenused | Kontakt |
Copyright © 2003 - 2013 LinkIT Powered by "Zimplit CMS"