unction substring() { [native code] }>
Link IT Sinu usaldusväärne IT partner
Operatiivsus ning täpsus Personaalne lähenemine Pikaajalised kogemused Pidev enesetäiendamine Vajaduste süvaanalüüs Täielik pühendumine Kvaliteet õiglase hinnaga
Kasulik teada

LinkIT on alates 2007 aastast Avast Software a.s. ametlik maaletooja ning edasimüüja ! Antud firma on ülemaailmselt tuntud kui Avast! antiviiruse tootja ning arendaja. Tema kodukasutajatele orjenteeritud tasuta toode Avast! Free antiviirusel on maailmas üle 100 miljoni registreeritud kasutaja mis teeb sellest tootest ühe populaarsema ülemaailmses maštaabis. See fakt annab omakorda kinnitust, et tegemist on vägagi tõsiselt võetava tegijaga  antiviiruse toodete turul.

Loomulikult on Avast!-i tootelistis hulgaliselt ärikasutuseks mõeldud tooteid. Te saate nendega lähemalt tutvuda Avast! kodulehel. Samas on Teil ka võimalus allalaadida ning katsetada prooviversiooni,mis toimib edukalt täisfunktsionaalsena  koguni 30-päeva vältel. Veenduge ise, et tegu on tõepoolest  tipptasemel tootega !


Professionaalsed
          IT lahendused


TEENUSEDPlussid :

1. Kompetents. Hooldusega tegelevad inimesed, kellel on vastavad kogemused ning kes pidevalt täiendavad ja uuendavad oma teadmiste pagasit.

(Oma töötaja peaks hooldama vähemalt 100 töökohta ja mitu serverit, et talle täiskohaga rakendust leida.)

2. Stabiilsus. Lepinguga on alati tugiisik või siis tema asendaja tagatud.

(Oma töötaja tahab puhata, võib haigeks jääda või saab lihtsalt ta motivatsioon otsa, pole välistatud, et mingil hetkel võib ta ootamatult lahkuda kuna keegi on teinud ootamatult väga soodsa tööpakkumise.)

3. Lepingut IT-partnerfirmaga saab küllalt lühikese etteteatamisega ajutiselt peatada või lõpetada.

(Oma töötajaga töösuhte lõpetamine ei pruugi olla nii lihtne – sõltub muidugi ka konkreetsetest lepingu tingimustest).

4. Kulud. Teenuse sisseostmine tuleb kindlasti odavam kui oma töötaja palgal hoidmine koos töökoha, vahendite ja koolitusega.

(Umbmäärase arvutuse tulemus ütleb, et umbes 30 töökohaga ettevõtte jaoks moodustab teenuse sisseostmine ligikaudu 1/3 oma töötaja kuludest.)

Miinused :

1. Oma IT-meest saab mõnikord kasutada abina ka muudel töödel. (Mitte alati.)

2. Reageerimiskiirus. Hoolduslepingud on tavaliselt 2 või 4 tunni reageerimisajaga, oma töötaja aga paari sammu kaugusel (juhul kui ta ei viibi puhkusel, komandeeringus või haiguslehel.)

Avaleht | Riistvara | Tarkvara | Teenused | Kontakt |
Copyright © 2003 - 2013 LinkIT Powered by "Zimplit CMS"